درباره ما

به نام خداوند جان و خرد

سخن آغازین…

پایاموز در بهار سال ۹۸ با هدف نشر دانش با تکیه بر تلاش و تخصص تیمی سه نفره از مدرسین و علاقمندان به حوزه آموزش خصوصا آموزش زبان انگلیسی با بهره گیری از سیستم پیشرفته LMS و به روشی منحصر به فرد و متفاوت در زمینه آموزش زبان انگلیسی و محتوایی علمی و اختصاصی در خور مخاطب ایرانی و به منظور ایفای بخشی از مسئولیت اجتماعی موسسین و گسترش یادگیری زبان انگلیسی به عنوان ابزاری مهم برای موفقیت و پیشرفت شخصی ایجاد گردید.

در پایاموز متفاوت با غالب دوستان و مجموعه‌هایی که در زمینه آموزش زبان فعالیت می‌کنند بجای تمرکز و صرف زمان فراوان به آموزش گرامر زبان و قواعد و دستورات جمله سازی، همانطوری که در مقاله گرامر آری یا خیر به آن اشاره شده، یادگیری زبان از طریق سمعی و بصری و توسعه و تقویت دایره لغات و تقویت امکان جمله سازی ذهنی بدون تمرکز بیش از حد به دستور زبان در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم این روش به یادگیری اصولی‌تر و انتقال محتوای ارائه شده به حافظه دائم زبان آموزان در مدت کوتاهی منجر شود. محتوای آموزشی تهیه شده در پایاموز در پنج گروه و دسته‌بندی ارائه خواهند گردید که در ذیل به صورت اجمالی معرفی خواهند شد:

  • مکالمه انگلیسی: در این بخش برای اولین بار در ایران طراحی، سناریوپردازی، نگارش و ترجمه بیش از چهل مکالمه انگلیسی در قالب پنج دوره و دو سطح مقدماتی و متوسط منطبق بر نیازهای مختلف زبان آموزان در موقعیت‌های مختلف همچون مسافرت، تحصیل و غیره و با هدف تقویت مکالمه انگلیسی زبان آموزان صورت گرفت که زبان آموزان بعد از شرکت و طی کردن هر دوره می‌توانند در آزمون اختصاصی آن دوره شرکت کرده و دانسته‌های خود را ارزیابی نمایند.
  • داستان کوتاه انگلیسی: در این بخش که بیش از صد داستان در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته در قالب ده دوره و با هدف تقویت مهارت‌های شنیداری و نوشتاری و افزایش دامنه لغات زبان آموزان ارائه گردیده است سعی شده بهترین داستان‌های کوتاه انگلیسی به همراه پیام‌های اخلاقی که با فرهنگ و ادبیات ما همخوانی دارد برای ترجمه انتخاب و به محضر زبان آموزان عزیز ارائه گردد.
  • زیبایی‌های ایران: در این بخش نیز برای اولین بار در ایران و به صورت اختصاصی در پایاموز زیبایی‌های شگفت انگیز کشور عزیزمان ایران به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی ارائه خواهد شد که این بخش در کنار معرفی زیبایی‌های ایران می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای در گسترش دایره و دامنه لغات و توانایی جمله سازی زبان آموزان عزیز بگذارد.
  • ضرب‌المثل‌های انگلیسی: در این بخش قریب به ۳۰۰ ضرب‌المثل انگلیسی به همراه معادل فارسی و مثال در برگیرنده هر ضرب‌المثل به صورت دسته‌بندی در پنج بخش ارائه شده که این بخش می‌تواند کمک شایانی به آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و ضرب‌المثل‌های انگلیسی زبانان نماید.
  • جملات قصار: در این بخش با مطالعه بیش از ۱۰۰۰ جمله زیبا و پندآموز انگلیسی از بزرگان و اندیشمندان جهان ۱۰۰ جمله زیبا گلچین شده و به همراه ترجمه فارسی در سه دسته‌ی الهام‌بخش، دوستی و زندگی به زبان آموزان عزیز ارائه خواهد گردید.

امیدواریم در این ماموریت اجتماعی خداوند بزرگ یاری گر ما بوده و محتوای تهیه شده در پایاموز بتواند به سرعت و گسترش یادگیری زبان انگلیسی هموطنان عزیز کمک شایانی کند. در پایان ذکر چند نکته دیگر نیز ضروری به نظر می‌آید.

تیم پایاموز از انتقادات، نظرات و پیشنهادات زبان آموزان و صاحبنظران و متخصصین آموزش زبان با کمال میل استقبال کرده و قطعا از آنها در مسیر پیشرفت این وبگاه بهره خواهد برد.

محتوای آموزشی و مطالب تهیه شده در پایاموز با توجه به نظرات و بازخورد زبان آموزان به مرور زمان توسعه یافته و بخش‌ها و امکانات جدید در فاز دوم توسعه پایاموز که در نیمه دوم سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد، اضافه خواهند گردید.

تولید و تهیه محتوای ارائه شده در این وبگاه حاصل تلاش بیش از ۸۰۰ ساعته تیم پایاموز است، از این رو هرگونه برداشت و کپی برداری از منابع پایاموز بدون ذکر منبع غیر اخلاقی است و قطعا با پیگرد قانونی همراه خواهد بود.

تمام مطالب ارائه شده در این وبگاه مطابق با قوانین مدون جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

مدیر و سردبیر

جلیل محسنی

©1400
تمامی حقوق مادی و معنوی این آموزشگاه  برای پایاموز محفوظ است.
بازنشر کلی یا جزیی مطالب این سایت منوط به اجازه کتبی از مدیریت سایت است.
تماس با ما: INFO@PAYAMOZ.COM
فنی: SUPPORT@PAYAMOZ.COM